X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
** نتایج زنده **

سیار: توپ اصلا به دست حاج صفی نخورد/ترکی پنالتی تراکتور را نگرفت

 

فوتبال روز:پرویز سیار کارشناس داوری تاکید کرد که محسن ترکی یک پنالتی تراکتورسازی را ندید و یک پنالتی بی‌مورد برای استقلال گرفت.

 

سیار در مورد نحوه قضاوت محسن ترکی در بازی استقلال و تراکتورسازی اظهار داشت: محسن ترکی یک داور بسیار شجاع و با شرافت و بی‌نهایت مورد اعتماد جامعه داوری است. او از جمله داوران تحصیلکرده است و تصمیماتی می‌گیرد که شاید از هر 10 داور ما یکی جرات داشته باشد آن تصمیم‌ها را بگیرد. 

 

وی ادامه داد: ترکی در نیمه اول برای استقلال پنالتی گرفت که به هیچ عنوان پنالتی نبود. توپ به دست حاج صفی  نخورد. من این صحنه را 10 بار دیدم اما بر فرض هم اگر نظر ترکی درست باشد و توپ به دست بازیکن تراکتور خورده باشد، این صحنه پنالتی نبوده زیرا حاج صفی در حال سقوط و افتادن بود و دستش را برای حفظ تعادل خود باز کرده بود نه برای مهار توپ با دست. ترکی در این صحنه مرتکب اشتباه شد. 

 

این کارشناس داوری در مورد نیمه دوم گفت: به عقیده بازیکن استقلال روی مهاجم تراکتورسازی مرتکب خطا شد و این صحنه یک پنالتی صد در صد بود که باز هم ترکی این پنالتی تراکتورسازی را ندید. ترکی داور بسیار خوبی است اما گاهی اشتباهاتش بسیار بزرگتر از داوران معمولی ما است. 

 

 

                                                     

این صفحه را به اشتراک بگذارید