** نتایج زنده **

دنیزلی: شهرداری مستحق‌تر از ما بود/ همیشه از مساوی ناراحتم

 

فوتبال روز:مصطفی دنیزلی در پایان بازی پرسپولیس و شهرداری تبریز اعلام کرد اگرچه همیشه از نتیجه تساوی ناراضی است اما مهم این است که تیمش توانسته به بازی برگردد و شکست 2 بر صفر را با تساوی عوض کند.

 

سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری بعد از تساوی 2 بر 2 تیمش مقابل شهرداری تبریز گفت: این بازی نسبت به دیدار گذشته پرسپولیس متفاوت بود ولی مهم این بود که توانستیم بعد از خوردن ۲ گل دوباره به بازی برگردیم. در نیمه دوم بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم. بازی‌هایی که در تبریز انجام می‌شود، برای تیم‌های میهمان سخت است. من همیشه چه در خانه و چه در بیرون خانه از دیدارهایی که مساوی تمام می‌شود، ناراحت می‌شوم ولی با توجه به روند بازی نتیجه مساوی، بد نبود. 

 

شرایط زمین را حدس می‌زدیم

وضعیت چمن همانگونه بود که پیش‌بینی می‌کردیم. نمی‌توان گفت که زمین خوبی بود ولی شرایط زمین را حدس می‌زدیم. امروز خیلی توپ از دست دادیم و رقیب ما در نیمه اول بازی فوق‌العاده با انگیزه‌ای به نمایش گذاشت اما بدانید که برگشتن از نتیجه ۲ بر صفر به ۲ بر ۲ کار راحتی نیست و ما تا دقیقه ۸۰ طوری بازی کردیم که می‌توانستیم بازی را ببریم ولی اعتراف می‌کنم که شهرداری بیشتر از پرسپولیس مستحق برد بود. 

 

میثاق باید اشتباهاتش را برطرف کند

در یک سری از پست‌ها کمبود بازیکن داریم و جایگزین مناسبی برای برخی از بازیکنان پیدا نمی‌کنم اما در طول زمان سعی می‌کنیم مسئله را داخل خودمان حل کنیم. در مورد میثاق انتظارمان این است که رفته رفته بهتر شود. او کارهای خوبی هم انجام می‌دهد ولی یک سری اشتباهات دارد که باید آنها را برطرف کنیم. 

 

در آینده از کیا بیشتر خواهید دید

عملکرد مهدوی‌کیا برای همه مشخص است و او را آورده‌ایم که استفاده کنیم. مدت زمان کوتاهی است که مهدوی کیا به جمع ما اضافه شده است. شاید در برخی از بازی‌ها از ابتدا از او استفاده کنیم و در بعضی بازی‌های دیگر در اواسط بازی او را به زمین می‌فرستیم ولی از فواید و قابلیت‌های مهدوی‌کیا در آینده بیشتر خواهید دید. 

 

شهرداری تیم خوبی است

معمولا من از تیم خودم انتظار دارم نه از تیم رقیب. مهم‌تر از اینکه رقیب چه می‌کند این است که ما چه عملکردی داریم. وقتی نتوانیم کارهایی که در ذهن داریم انجام دهیم، معلوم است که رقیب از فرصت‌هایش استفاده می‌کند. شهرداری در جدول نزدیک به ما است و در نیمه اول نشان داد که تیم خوبی است. 

 

درباره ایمون زاید و علی‌عسگر

وی در خصوص زاید مهاجم این تیم، گفت: از تمامی نفراتمان رفته رفته استفاده می‌کنیم ولی در حال حاضر بازیکنانی داریم که شرایط بدنی بهتری نسبت به او دارند. دنیزلی در خصوص عدم استفاده از حمید علی‌ عسگر و دیگر بازیکنانی که روی نیمکت می‌نشینند، اظهار داشت: ‌وقتی بازیکن در لیست ۱۸ نفره قرار می‌گیرد، نشان‌دهنده این است که شانس حضور در بین ۱۱ بازیکن را دارد و رفته رفته از آنها استفاده خواهد شد.

 

 

 

 

                                                     

این صفحه را به اشتراک بگذارید